Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op het kavel
KAVEL GEGEVENS
Zilveren hanger, 925 gehalte, vuurverguld, opaak emaille, kloisonnez, Russische gekeurd, St. Petersburg met certificaat. Afmeting: 2,5 cm x 1,4 cm.
Start bod | € 20,00 |
Huidig bod | € 30,00 |
Minimaal volgende bod | € 40,00 |
Aantal biedingen | 1 |
Commissie (incl. btw) | 25% |
Start | 30 sep 2016 09:00 |
Sluitingstijd | 03 okt 2016 21:00 |
Resterende tijd | - |