Home
Registratie
Inloggen
Help
Contact
informatie
Taxatie
Registratie
Inloggen
Home
Registratie
Inloggen
Help
Contact
informatie
Taxatie
Menu
Goud en Zilver veiling
>
SEPTEMBER VEILING 2016
>
ZILVEREN OBJECTEN
Veiling nummer 5
# Aantal biedingen
Hoogste bod
Sluitings datum
125-sept16:
Zilveren hanger, 925 gehalte, vuurverguld, opaak emaille, kloisonnez, Russische gekeurd, St. Petersburg met certificaat. Afmeting: 2,5 cm x 1,4 cm.
1
(static)
Huidig bod
:
€ 30,00
03 okt 2016 21:00
150-sept16:
Miniatuur kikker, 925 gehalte, gerodineerd, met emaille. Afmeting: 2 cm x 1,8 cm 1,5 cm.
2
(proxy)
Huidig bod
:
€ 30,00
03 okt 2016 21:00
151-sept16:
Zilveren sigarenpijpje, 925 gehalte, art deco, mondstuk van zwarte bakeliet. Lengte: 7 cm.
0
(static)
Start bod
:
€ 20,00
03 okt 2016 21:00