Veiling september 2015

Unieke gouden pizza! vervaardigd door goudsmid Barbara van Schajik, bestaande uit 400 gram 14 krt. goud en 360 gram zilver!

Veiling september 2015

Witgouden ring origineel van het merk Cartier, model Nouvelle Vague Paris, bezet met 28 briljanten.

Veiling september 2015

Rose gouden Zeeuwse filigrain oorhangers, 14 krt., circa 1880.

Veiling september 2015

Laatste veiling

5 juni 2015

De Juni veiling loopt tot 8 Juni 21:00 uur.

Naar de After Sale
Naar de resultaten

Volgende veiling

4 september 2015

De preview van de september veiling staat 1 september online.

Naar de veiling
Inschrijven voor de nieuwsbrief

Welkom bij Goud en Zilver Veiling, online veilinghuis

Welkom op de website van online veilinghuis Goud en Zilver Veiling. Sinds de start in 2012 hebben wij diverse prachtige collecties kunnen samenstellen uit particuliere boedels. Unieke antieke sieraden, zowel klassiek, Jugendstil, Art-Deco, als ook Design sieraden uit de 50e en 60e jaren, zilveren objecten, o.a. thee-koffieserviezen, dienbladen en andere kleinoden behoren tot het ruime aanbod.

Object inbrengen

Wanneer u zelf één of meerdere objecten wilt inbrengen kunt u een e-mail sturen naar info@goudenzilverveiling.nl met een beschrijving en een aantal foto's van het object of contact met ons opnemen door te bellen naar 046 - 20 44 744. Wanneer wij interesse hebben om dit object in te brengen in onze volgende veiling maken we een afspraak met u.

Bieden op kavels

Circa een week voor de veiling kunt u online de kavels bekijken. Indien u interesse heeft in een kavel kunt u nog voordat de veiling van start gaat een bod en eventueel een maximaal bod ingeven. Bij aanvang van de online veiling zal het systeem voor u automatisch uw bod uitbrengen.

Wij wensen u heel veel succes met bieden.
Team Goud en Zilver Veiling

Goud en Zilver veiling